Eğitim Kurumları İçin

Eğitim kurumlarının okullarıda Çocuklar İçin Felsefe (P4C)’yi etkin bir şekilde kullanmaları felsefi sorgulamayı okul kültürünüzün bir parçası yapmak için farklı hizmetler sağlıyoruz.

Çocuklar İçin Felsefe Eğitimi

Kurumunuzda 20 saatlik giriş veya 50 saatlik uygulayıcı eğitimleri düzenliyoruz.

Çocuklar İçin Felsefe Semineri

Tüm öğretmenlerin P4C’nin temel yaklaşımını öğrenmeleri, temel kavramlarından haberdar olmaları ve örnek uygulamaları deneyimledikleri seminerler gerçekleştiriyoruz.

Çocuklar İçin Felsefe Okul Koçluğu

Okulunuzda Çocuklar İçin Felsefe’nin sınıflarda işlerliğini daha etkin hale getirmek, öğretmenlerin felsefi oturumları fasilitasyon becerilerini geliştirmek için koçluk hizmeti sağlıyoruz.

Çocuklar İçin Felsefe
Müfredat Danışmanlığı

Müfredatınızın kavramsal ve felsefi sorgulama ile uyumlu hale getirilmesi için, planlarınızı inceliyor ve müfredatınızın sorgulama temelli kavramsal öğrenmeye uyumlu hale gelmesi için danışmanlık sağlıyoruz.

Okul Etkinlikleri

Okullarda bir sınıf veya tüm okulun katılabileceği felsefe etkinlikleri düzenliyoruz. Okulunuzda felsefe etkinlikleri veya atölyeleri gerçekleştirmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir ve felsefecilerimizle okulunuzda düşünsel bir festival gerçekleştirebilirsiniz.